Hakkımızda

Verde Star Dis Ticaret A.S. Akartaş Yatırım Holding tarafından tüm dünyaya orman ürünleri tedarik edilmesi amacıyla kurulmuştur.

Verde Star MDF, HDF, High Gloss Paneller, Sunta, Parke, Ahşap Kapı ve Kapı panelleri kapsayan geniş bir ürün gamına sahiptir ve günlük 800 metreküp tedarik kapasitesine sahiptir. 

Grup şirketlerimizin orman ürünleri tedariği ve kendi filosuyla lojistik operasyonlarının yapılması konusunda ciddi bir tecrübesi mevcuttur. Bu şekilde müşterilere üründen lojistiğe kadar komple servis sağlayabilmektedir. 

Kanada'dan Tunus'a, Romanya'dan Meksikaya, Azerbaycan'dan Cezayir'e dört kıtada her gün yanınızdayız! 

BİZ KİMİZ


Verde Star Dis Ticaret A.S, Akartaş Yatırım Holding'in ihracat odaklı ilk yatırımıdır ve faaliyet alanı orman ürünlerinin tedariği ve ihraç edilmesidir. Verde Star tedarik kapasitesi, ürün kalitesi ve müşterisinin dilini konuşabilen personeli ile sektöründe fark yaratabilen bir firma konumundadır.

MİSYON


Türkiye, Avrupa'nın en büyük ahşap tabanlı plaka üreticisi konumundadır fakat ihracat hacmi bu kapasiteye oranla çok küçük bir seviyededir. Amacımız, Türk orman ürünleri ihracatını olması gereken yere taşıyabilmek; yatırımlarımız ve müşterinin kendi dilinde hizmet vererek dünya orman ürünleri pazarının yerel tedarikçisi olmaktır. 

GRUP ŞİRKETLERİ


Akartaş Holding'in başlangıç noktası, 1999 yılında İzmit'te kurulan Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği şirketine dayanmaktadır. Acentelik, Pasifik Denizcilik Grubuna gemi kiralamadan operasyonlara, teknik yönetimden lojistiğe kadar gemiciliğin birçok kolunda ilerleme fırsatı sağlamıştır.  Şirket, denizcilik acenteliğiyle başladığı yolda zaman içerisinde güçlenerek birçok alanda büyümeye ve yeni yatırımlar yapmaya başlamıştır. Bu süre içerisinde sürekli gelişen Türk ekonomisi ve Türkiye'nin jeopolitik konumu da şirketin inşaat, gayrimenkul, IT ve lojistik yatırımlar yapılması gereksimini doğurmuştur. Akartaş Holding şu an bünyesinde birden fazla şirketin farklı sektörlerde hizmet verdiği bir şirket konumundadır

   


                                                                                 

           

   


                                                   

 

 
Yukarı